БЛАГОДІЙНИЙ ТЕЛЕРАДІОКОНЦЕРТ «МІСЦЯ ЩАСЛИВИХ ЛЮДЕЙ»

Post Image

Готовність транслювати благодійний телеконцерт виявили більше 100 регіональних телеканалів країни. 

Благодійний телеконцерт «Місця щасливих людей» ініційований та створений музичною премією «YUNA». 

За підтримки Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення й ГО «ЦЕНТР РОЗВИТКУ «МЕДІАФОРУМ».

Трансляція благодійного телеконцерту «Місця щасливих людей» пройде 26.06.2022 о 20:00 одночасно на всіх регіональних ТРО, у тому числі і на MFM Station.

Мета проведення телеконцерту – збір коштів для відновлення української медійної інфраструктури, яка постраждала під час повномасштабного вторгнення РФ на територію УкраїниУсі коштиотримані під час трансляції благодійного телеконцертубудуть спрямовані на придбання та поновлення медійного обладнаннянеобхідного для відбудови повноцінного українського мовлення у містах, що найбільше постраждали під час бойових дій.

Благодійний телеконцерт має свій гімн

Це — нова версія пісні Кузьми Скрябіна «Місця щасливих людей».

У приспівах Кузьма перераховує міста, в яких колись пережив хвилини щастя.

У оновленій версії – всі вони замінені назвами гарячих точок російсько-української війни

Серед них: КиївІрпіньМиколаївМаріуполь, Херсон, ЧернігівСумиХарківЛьвів.

У записі разом із гуртом Скрябін взяли участь провідні українські виконавці: Казка, Артем Пивоваров, Сергій Танчинець (гурт «Без обмежень«), Фагот (гурт «ТНМК»), Наталія МогилевськаІван Наві, Руслана.

Окрім гімну в телеконцерті зібрано найемоційніші виступи премії YUNA за 10 років та найкращі твори арт-проєкту «Буремні вірші».

Руйнування медійної сфери, яка потребує відновлення, показано в сюжетах про українських мовників «Media Heart of Ukraine». 

Це – історії про нескорений інформаційний спротив путінській пропаганді.

Ми розповімо про медійників та телерадіоорганізації, які попри обстріляні телевежі, розтрощені офіси та окупацію мужньо виходять в ефір у надскладних ситуаціях. 

Благодійний телеконцерт «Місця щасливих людей» – ПРО та ДЛЯ українських мовниківяким також потрібна наша допомога, аби інформаційний спротив рашистам тривав і надалі.